• Altunizade Mah. Atıfbey Sok. No:26D/17 Üsküdar - İstanbul

    Cinnah Cad. No: 43 Çankaya - Ankara

  • 0554 264 92 93

  • BİLGİ AL

BAĞIMSIZ DENETİM

BAĞIMSIZ DENETİM
30.10.2022 Etiketler : , , ,

Bağımsız Denetim

KV Danışmanlık ekibinde, alanın da yetkin bağımsız denetçilerde bulunmaktadır. Bağımsız denetim kapsamındaki şirketlere kaliteli bağımsız denetim hizmeti de sunmaktayız.

Bağımsız denetim hizmetleri, denetim hizmeti alan şirketlere çok büyük katkılar sağlar. Bağımsız denetimle birlikte şirket eksikliklerini görme ve giderme fırsatı elde etmektedir.

KV Danışmanlık olarak Kamu Gözetimi ve Denetimi Standartları Kurumu (KGK) tarafından yetkilendirilmiş tecrübeli bağımsız denetçi kadromuzla şirketinizde Bağımsız Denetim Standartları (BDS), Türkiye Muhasebe Standartları (TMS), Türkiye Finansal Raporlama Standartları (TFRS) ve Büyük ve Orta Boy İşletmeler İçin Finansal Raporlama Standardı (BOBİ FRS) kapsamında bağımsız denetim yapmakta ve gördüğümüz eksiklikler üzerine alınması gereken tedbirlere ilişkin çözüm üretmekteyiz. Özellikle kendi bünyesinde iç kontrol sistemini geliştirmemiş ve oturtmamış şirketler açısından bağımsız denetim son derece katkı sağlamaktadır.

KV Danışmanlık olarak bağımsız denetim hizmeti sunduğumuz şirketlerde iç kontrol sistemleri de kurmaktayız. Böylelikle şirketlerde var olan ve manuel olan kontrolleri yazılı ve resmi prosedürlerle şeffaf, kalıcı ve sorumluları belli hale getirmekteyiz.

Hemen Arayın